Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
UUS! Täiskasvanute treeningud
Järgmine Eelmine

1.oktoobril alustab Fortise täiskasvanute treeningurühm!

Treeningud toimuvad 2x nädalas Tallinna Spordihallis, teisipäeval ja neljapäeval kell 18.30-19.45.

Oodatud on kõik spordihuvilised lapsevanemad ja nende sõbrad-tuttavad.

Treenerist

Treeninguid viib läbi treener Ene Valge, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna kergejõustikutreeneri eriala (1980.a) ja töötanud eelnevalt noortetreenerina Tartu ja Tallinna Kalevi Kergejõustikukoolis. Ta on ise tegelenud lühemat aega kõrgushüppega ja kaheksa aastat tõsiselt keskmaajooksuga (400m, 800m, ja 1500m). Nüüd peale mõningast eemalolekut erialasest tööst, on ta otsustanud tulla tagasi spordi juurde ja ootab Teid meeldivale koostööle.

Treeningutest

Treeningud on suunatud üldkehalise taseme tõstmisele. Eesmärgiks on anda koormust kõikidele lihastele ning liigestele, tõsta nende liikuvust, elastsust ja parandada lihaste toonust. Vahendid selle saavutamiseks on kõigile jõukohased: tempokas kõnd, jooks, võimlemis- ja venitusharjutused, hüpped ja hüplemised, jõuharjutused nii vahenditega kui ilma jms. Kindlasti korrigeerib treener treeningkoormust individuaalselt. Treener Ene Valge ütleb, et oluline on iseenda tahe investeerida enesetundesse nii praegu kui tulevikus. Kohtumiseni treeningutel T ja N kell 18.30.

Mis maksab ja kuidas registreeruda

Treeningute kuutasu on 45€, lisaks tuleb osta Tallinna Spordihalli sissepääsu pilet (olemas kuukaardid).

Registreerumiseks ja täiendavateks küsimusteks võta ühendust Ene Valgega, tel. 56 460 234, enevalge@hotmail.com

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.