Talvepidu
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
REGISTREERU TREENINGUTELE!
Järgmine

Soovides liituda septembrist Fortise kergejõustiku või harrastusspordi rühmaga, saada e-mail otse treenerile või Kerli Järvele kerli@skfortis.ee, tel. 51 74 241. Täpsed tunniplaanid selguvad augusti keskel!

TALLINN

HARRASTUSSPORT

Treener Krete Pappel tel. 53 450 898, pappel.krete@gmail.com

  • Kadrioru staadion/Kadrioru Saksa Gümnaasiumi staadion/Lasnamäe Kergejõustikuhall

Treener Margit Randver, tel. 51 36 363, margit.randver@gmail.com

  • Kadrioru Saksa Gümnaasiumi staadion/võimla, Pirita Terviserajad, Lasnamäe Kergejõustikuhall

Treener Erika Helmelaid, tel 53 036 731, helmelaid.erika@hotmail.com

  • Kalevi staadion/Lasnamäe Kergejõustikuhall

VÕISTLUSSPORT

Treener Piret Tamm, tel. 52 56 906, pirett@gmail.com

  • Kadrioru staadion/Lasnamäe Kergejõustikuhall

Treener Kerli Järve, tel. 51 74 241, kerli@skfortis.ee

  • Audentese Spordibaas, Tallinna Nõmme Gümnaasiumi Hiiu maja staadion/võimla, Nõmme Spordihoon

Treener Ahto Tatter, tel. 51 85 930, ahtotatter@hotmail.com

  • 2014.-2012.sündinud
  • Hiiu staadioni mets/Audentese Spordibaas

Treener Airike Kapp, tel 57 502 871, airike.kapp@gmail.com

  • 2016.-2005.sündinud
  • Kalevi staadion/Lasnamäe Kergejõustikuhall
  • Audentese Spordibaas

HARKU VALD

Treener Kerttu Jänes, tel. 562 98 888, janeskerttu@gmail.com

  • Muraste kool
  • Tabasalu Spordikompleks

SAUE VALD

Treener Airike Kapp, tel. 57 502 871, airike.kapp@gmail.com

  • Laagri Kooli Möldre maja staadion/võimla

KIILI VALD

Treener Kerli Järve, tel. 51 74 241, kerli@skfortis.ee, abitreener Kärt Roossaar

  • Kiili Spordihall/staadion

PÄRNU

Treener Kristi Kiirats, tel. 566 00 110, kiirats@hotmail.com

  • Pärnu Audru Kooli võimla/staadion
  • Pärnu Kergejõustikuhall/Rannastaadion

Treener Egert Miljan, tel. 508 86 92, egert.miljan@gmail.com

  • Uulu Põhikool
Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.