Talvepidu
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Konverentsid

Euroopa horisontaalhüpete ja sprindi sümpoosium

Kokkuvõte 15.-17.11.2019 Rootsis Karlstadis toimunud seminarist.

Rahvusvaheline kergejõustikutreenerite festival „Õppides maailmaklassi treeneritelt“

Kokkuvõte 28.-30.10.2016 Itaalias Formias toimunud seminarist.

Tõkkejooksu ja horisontaalhüpete tehnika seminar

Euroopa Kergejõustikuliit koostöös Rootsi Kergejõustikuliiduga korraldasid 2011.a. lõpus Falunis kergejõustikualase seminari, mis keskendus tõkkejooksu ja horisontaalhüpete tehnika arendamisele ja parandamisele. Kohal käisid teadmisi saamas Fortise treenerid Kerli Järve ja Piret Tamm. Lisaks kokkuvõtvatele slaididele on videod treeningharjutustest ka eraldi saadaval.


IAAFi programm „Laste kergejõustik“

Pärast mitmeid teadusuuringuid ja praegust olukorda analüüsides otsustas IAAF sõnastada kergejõustikus uue mõiste, mis on unikaalselt kohandatud lapse arengulistele vajadustele. 2001. a. kevadel võttis IAAF Kids Athletics töörühm initsiatiivi ja arendas laste kergejõustikualade mõiste, mis läks lahku täiskasvanute kergejõustiku mudelist. 2005. a. loodi IAAFis 7-15 aastastele noortele ülemaailmne kergejõustikuprogramm, millel on kaks eesmärki:

  • muuta kergejõustik kõige harrastatavamaks alaks kogu maailmas koolides,
  • võimaldada lastel kõige tõhusamal viisil valmistuda oma kergejõustikukarjääriks.

IAAFi programmi „Laste kergejõustik“ (IAAF KIDS ATHLETICS) eesmärgiks on kergejõustikku mängides põnevust tuua. Programmi koolitusi viivad Eestis läbi Kristi Kiirats ja Heiko Väät.


European Athletics Youth Conference

Euroopa Noorte kergejõustiklaste konverents keskendus kergejõustiku tulevikule ja peamiselt arutleti võimaluste üle, et kuidas noored püsiksid ala juures ja kuidas teha kergejõustik neile atraktiivseks. Konverents kandis nime “Toome noore generatsiooni kergejõustiku juurde” ja sellest võttis osa Kristi Kiirats.

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.