Talvepidu
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Treeneri nurk

RAAMATUSOOVITUSED

“15 sammu võiduni” Gerd Kanter

“Üle madala aia oskab astuda igaüks. Mulle pole madalad aiad kunagi sobinud. Mul on alati olnud nii, et kui on eesmärk, siis ikka suur. Olen kogu aeg tahtnud kaugemale ja kaugemale, rohkem ja rohkem. Võib-olla on see kõrvaltvaatajatele isegi naljakas tundunud, aga ma pole sellest eriti hoolinud.”

“What I Talk About When I Talk About Running” Haruki Murakami

Armastatud Jaapani kirjanik alustas jooksmisega 33 aastaselt pärast seda, kui oli loobunud     päevatööst ja otsustanud täielikult pühenduda kirjutamisele. Alates 1982. aastast on ta jooksnud vähemalt ühe maratoni aastas, osalenud erinevatel jooksuvõistlustel ja võistelnud triatlonis. Raamat on memuaar, kus kirjanik räägib spordi mõjust oma elule ja loomingule.

LUGEMISEKS

Võistluseks valmistumineTiina Torop annab nõu kuidas võistlushetkeks valmistuda.

Kuidas heita ja tõugata kaugeleGerd Kanteri esimese treeneri Uno Ojandi näpunäiteid

Kuidas mõjub alkohol kehale?Alkohol mõjutab keha võimet toota toidust energiat, aeglustab reaktsioonikiirust, suurendab kehasoojuse kaotust ja vähendab vastupidavust.


Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.