Talvepidu
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Liitumine Fortisega

Lp. lapsevanem!

Spordikool Fortisises on kasutusel infosüsteem VEMI. Sellega seoses peab iga spordikooli õpilase esindaja (isik, kes maksab  õppemaksu) registreerima VEMI infosüsteemis endale konto ja sõlmima seal kooliga lapse esindajana õppelepingu. Lapse saab siduda ainult ühe lapsevanema kontoga ja sellega seoses palume konto vormistada esindaja nimele, kes tasub ka õppemakse.

Täpse juhendi liitumisprotsessi kohta leiate alt poolt.

Õpilase esindajal, kes on liitunud VEMI infosüsteemiga ning tasunud spordikooli esitatud arveid, on võimalik saada riigipoolset tulumaksusoodustust.

VEMI infosüsteemis on õpilase esindajal võimalik jälgida õppetöö eest esitatud arveid ja nende laekumisi.

Spordikooliga seotud küsimuste korral pöörduda meie õppe-treeningtöö juhi Kerli Järve poole:

Telefon: +372 51 74 241
E-post: kerli@skfortis.ee

Tehniliste küsimuste ja probleemide korral palume süsteemi haldajatega ühendust võtta e­-postil tugi@vemi.ee või telefonil 56 638 661.

SPORDIKOOLIGA FORTIS LIITUMISPROTSESS VEMI INFOSÜSTEEMIS

1. VEMIGA LIITUMINE

1.1. Registreeruge veebilehel www.vemi.ee. Registreerude on võimalik kahel viisil:

1.1.1. Facebooki kaudu – vajutades nuppu “Registreeru Facebookiga” on võimalik Vemi konto registreerida läbi enda Facebooki kasutaja kaudu audentides, mis on mugav ja kiire ning Teie Facebooki sellest märget ei jää.

1.1.2. E-maili teel – sisestage ning registreerige lapsevanema andmed, kes tasub edaspidi lapse õppemaksu ja kes taotleb hiljem ka tulumaksutagastust. Sisestatud e-posti aadressile saadetakse e-kiri, milles on tarvis klikata kinnituslingile.

NB! Juhul kui kinnituskirja ei saabu, vaadake üle SPAM kataloogi. Kui ka SPAM-is seda pole, siis võiks proovida registreerida teise e-postiaadressiga.

1.1.3. Pärast kinnituslingile vajutamist saadetakse lapsevanemale uus e-kiri, kus on VEMI konto kasutajanimi ja salasõna. Sisesta kasutajanimi ja parool vemi.ee lehe vastavatesse väljadesse ja vajuta Logi sisse. Soovi korral on “Minu andmed” lehel võimalus peale sisselogimist salasõna vahetada.

1.2. Peale registreerumist tuleb lapsevanemal täita kõik nõutud väljad enda ja lapse kohta. Palume lisada kõigi esindajate/eestkostjate e-postiaadressid, kuna infovahetus lastevanemate ja spordikooli vahel toimub VEMI infosüsteemis sisestatud aadresside vahenduse. Lapse andmeid sisestades tuleb lahtrisse “Omavalitsus” kirjutada lapse elukoht Rahvastikuregistri sissekirjutuse järgi (kirjuta vald või linn ja vali alla avanevast valikust õige linnaosa, küla või alevik). Salvestage andmed.

1.3. Kui lapsevanema ja lapse/laste andmed on sisestatud, liikuge veebilehe ülamenüüs jaotusele “Minu lepingud.” Sisestage lahtrisse “Otsi organisatsiooni” meie spordiklubi “Spordikool Fortis”, avage “Lepingu fail” lingi alt avanev Spordikool Fortis õppeleping. Lugege leping korralikult läbi ja alles seejärel sõlmige leping vajutades nupule “Nõustun tingimustega ja liitun.” Liitumine on sooritatud ja uus leping jõustub koheselt. MTÜ Spordiklubi Fortisega eelnevalt sõlmitud õppelepingud lõppevad ning kaotavad kehtivuse.

2. ÕPPEMAKSUDE TASUMINE

2.1. Lapse õppemaksu arved edastame Teile läbi VEMI infosüsteemi registreerunud lapsevanama e­-posti peale.

2.2. Makse teostamiseks on arvel märgitud viitenumber. Viitenumbri leiate ka VEMI kontole sisselogides “Minu andmed” alt. Antud viitenumber on tarvis märkida igakuisel õppemaksude tasumisel pangaülekande viitenumbriks. Ilma viitenumbrita ei saa makset sooritada!

2.3. Õppemaksu jaoks on klubil eraldi arveldusarve (palume jälgida arvetel olevat kontot):

Nimi​: MTÜ Spordiklubi Fortis
Konto number​:  EE222200221064953765, Swedbank
Viitenumber:​ registreerinud Esindajale saadetakse arve e­mailiga, kus kirjas ka õpilase personaalne viitenumber

Kui õppemaks ei ole tasutud õigele pangakontole, siis ei kajastu õppemaksuna tasutud summa ka Maksu- ja Tolliametile esitatavas deklaratsioonis ning tulumaks jääb tagastamata.

Kõik ülejäänud arved (spordiriided/-inventar, laagritasud jne), tuleb maksta allolevatele kontodele:

Spordiriided ja -inventar: EE342200221033477049, Swedbank
Laagritasud: EE022200221043194503, Swedbank

Vastava info leiate ka meie kodulehel aadressilt http://skfortis.ee/kontakt

3. VEMI SÜSTEEMIGA SEOTUD TEHNILISED TÕRKED/PROBLEEMID

3.1. Probleemide korral palun võtta süsteemi haldajatega ühendust e­-postil tugi@vemi.ee või telefonil 56 638 661.


Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.