Talvepidu
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Spordikool

Spordikooli missioon

Spordikooli visioon

Spordikool Fortis on 2009.a. Haridus- ja Teadusministeerumi poolt kinnitatud õppekava alusel tegutsev erahuvikool, mis kasvas välja samanimelisest 2006.a. loodud spordiklubist.

Fortis on viimaste aastate jooksul teinud märgatava arenguhüppe, kasvatades treenerite ja õpilaste arvu varasemaga võrreldes rohkem kui 50%.

Hetkel treenib Spordikoolis Fortis ligi 300 õpilast ning treeninguid viib läbi 9 treenerit. Neljale treenerile on omistatud EKR6, neljale treenerile EKR5 ning ühele treenerile EKR3 treeneri kutsekvalifikatsioon. Lisaks omab üks treeneritest ka IAAFi I taseme lektori kvalifikatsiooni.

Üleeestilises kergejõustikuga tegelevate spordiklubide ja – koolide arvestuses on Fortis esimese kolmandiku seas ning 2019. aastal noortespordi arvestuses kolmas.

Treeningpaikadena kasutame peamiselt Kadrioru ja Kalevi staadionit, Tallinna Spordihalli ja Lasnamäe Kergejõustikuhalli, Audentese Spordibaasi, Nõmme Gümnaasiumi võimlat, Tabasalu Spordikompleksi ning Laagri Kooli Möldre maja staadionit ning võimlat.

Peamisteks laagripaikadeks oleme siiani valinud Jõulumäe Tervisespordikeskuse, Kurgjärve Spordibaasi, Viljandi staadioni, Kallaste Turismitalu Padisel ja Kohila staadioni.

Parimad võistlussportlased on saanud võimaluse osaleda välislaagrites nii Portugalis, Hispaanias kui ka Rootsis.

Spordikoolil on väljakujunenud oma traditsioonid:

  • jõuluvõistlus, millest võtavad osa kõik spordikooli õpilased
  • aasta parimate sportlaste õhtusöök ning autasustamine
  • üle viie aasta toimuv kogu spordikooli talvepidu

Spordikool Fortis peab tähtsaks oma sportlaste, töötajate ja ka kolleegide spordialaste teadmiste tõstmist ning üldist enesetäiendamist. Sellest tulenevalt viime läbi vastavaid koolitusi.

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.