Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Registreeru treeningutele!
Järgmine Eelmine

Ootame treeningutele lapsi ja noori!

Septembris alustame uuesti rühmatreeningutega. Registreeri oma laps/ennast juba nüüd!

Saada e-mail Kerli Järvele kerli@skfortis.ee või võta ühendust otse treeneriga.

Treener Krete Pappel

  • Väikesed 1.-3.klass E, N 14.30-15.45. Rühm moodustamisel!
  • Eelkooliealised (2008.-2007. sünd) T, N 17.30-18.30 Tallinna Spordihall
  • Eelkooliealised ja 1.-2.klass (2006.-2004. sünd) T, N 18.30-19.30 Tallinna Spordihall

Treener Kerli Järve

  • Väikesed (2004.-2002.sünd) E 14.30-15.45 Tallinna Spordihall, K 14.45-16.00 Tallinna Spordihall, N 15.00-16.00 Kalevi Spordihall (rühm täitunud!)
  • Keskmised (2001.-1999.sünd) E 16.00-17.30 Kadrioru staadion; K 15.45-17.15 Tallinna Spordihall, N 16.00-17.00 Kalevi Spordihall, R 16.00-17.30 Lasnamäe Kergejõustikuhall (rühm täitunud!)
  • Suured (1998.- ja varem sünd) E 17.00-18.30 Kadrioru staadion, T,R kell 17.00-18.30 Lasnamäe Kergejõustikuhall ja K 17.00-18.30 Tallinna Spordihall, L kell 11.00-13.00 21.Kool võimla+ujula (üle 3 nädala) (rühm täitunud!)
  • Eelkooliealised (4.-6.a) T 15.30-16.10 ja 16.10-16.45 Viimsi Pargi lasteaia lapsed

Treener Kristi Kiirats

  • Väikesed (2005.-2003.sünd) E, T, N 14.30-16.00 Audentese Spordibaas
  • Keskmised (2002.-1999.sünd) E, T, N 16.00-17.30 Audentese Spordibaas
  • Suured (1998.- ja varem sünd) E 17.00-18.30, T, N 17.30-19.00, R 16.30-18.00 Audentese Spordibaas
  • Eelkooliealised (4,5.-7.aastased) E, K 17.30-18.30 Audentese Spordibaas

Treener Krista Valgepea

  • Treener Krista ootab juurde 1998.-2000.aastal sündinud tüdrukuid.
  • Suured 1 (1997.-  ja varem sünd) E 17.00-18.30 Tallinna Spordihall, T 18.00-19.30 GAG-i võimla, K 17.30-19.00 Tallinna Spordihall, R 16.30-18.00 Tallinna Spordihall, L 11.00-13.00 21.Kool võimla+ujula (üle 3 nädala)
  • Suured 2  (1998.-2000.sünd) E, K 16.00-17.30 Tallinna Spordihall, R 15.30-17.00 Tallinna Spordihall, L 11.00-13.00 21.Kool võimla+ujula (üle 3 nädala)
  • Keskmised (2001.-1999.sünd) T, N 15.30-17.00 Nõmme Gümnaasium, R 15.30-17.00 Tallinna Spordihall

Treener Piret Tamm

  • Keskmised ( 2002.-2000.sünd) E, K 15.00-16.15 Tallinna Spordihall, N 16.00-17.30 Tallinna Spordihall
  • Suured 1 (1999.-1997.sünd) E, K 16.15-17.45 Tallinna Spordihall, N 16.00-17.30 Tallinna Spordihall, R 15.30-17.00 Lasnamäe Kergejõustikuhall, L 11.00-13.00 21.Kool võimla+ujula (üle 3 nädala)
  • Suured 2 (1996.- ja varem sünd) E 17.30-19.00 Tallinna Spordihall, T 16.00-18.00 ja N 17.00-18.30 Tallinna Spordihall, R  16.30-18.00 Lasnamäe Kergejõustikuhall, L 11.00-13.00 21.Kool võimla+ujula (üle 3 nädala)

Treener Sigrid Tilk

  • Mõlemas rühmas vabu kohti.
  • Keskmised (2000.-1997.sünd) E 17.00-18.30 Tallinna Spordihall, K 16.00-17.30 37.Keskkooli võimla, R 16.30-18.00 Tallinna Spordihall
  • Suured (1996.-1993.sünd) E, T, N, R kell 17.00-18.30 Tallinna Spordihall
Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.