Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Eesti U16 ja U14 talvised meistrivõistlused
Järgmine Eelmine

Nädalavahetusel toimunud Eesti U16 ja U14 vanuseklasside talvistel meistrivõistlustel võitsid Fortise sportlased 4 individuaalset ja 1 teatejooksu medali. Treener Krete Pappeli õpilane Mirtel Klaar võitis U14 vanuses kaks kuld- ja ühe pronksmedali.

Allpool on toodud kõikide tulemused, kes saavutasid koha esikümnes. Võistluste protokoll avaneb vajutades võistluse nimele.

Eesti U16 ja U14 vanuseklasside talvised meistrivõistlused

U16

T

Anete Randma III koht 1500m jooksus (5.15,85) ja 6.koht 800m jooksus (2.31,27)

Laura Mõik 8.koht 800m jooksus (2.34,97)

6.koht 4x200m jooks (1.52,71) Sophia Rene Siska, Ida-Liisa Junti, Lana Pihela, Karmel Juurikas

P

Niklas Laur 7.koht 1500m jooksus (5.15,03)

Tõnis Lees 10.koht kuulitõukes (11.61)

II koht 4x200m jooksus ( 1.42,20) Ralf Ranvder, Sven-Marti Pajuri, Mathias Hain, Märten Tropp

U14

T

Mirtel Klaar I koht 400m jooksus (1.04,75), I koht 200m jooksus (27,52), III koht 600m jooksus (1.50,25) ja 6.koht 60m jooksus (8,48)

Victoria Raukas 7.koht kõrgushüppes (1.40)

Hanka Maiste 7.koht kuulitõukes (10.15)

6.koht 4x200m jooksus (1.59,69) Maribel Arge, Kristel Teeväli, Victoria Raukas, Mirtel Klaar

P

Ragnar Maripuu 9.koht kuulitõukes (7.96)

Mikks Sameli 9.koht 800m jooksus (2.36,01)

Oskar Soosaar 10.koht kaugushüppes (4.46)

8.koht 4x200m jooksus (2.00,79) Oskar Soosaar, Lennart Tamm, Leonard Meresaar, Mihkel Hain