Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Eesti suvised meistrivõistlused
Järgmine Eelmine

Eesti suvistel erinevate vanuseklasside meistrivõistlustel võitsid fortislased 13 üksikalade ja 8 teatejooksude medalit. Allpool on toodud kõikide tulemused, kes saavutasid koha esikümnes. Võistluste protokollid avanevad vajutades võistluse nimele. Palju õnne kõikidele medalivõitjatele ja nende tublidele treeneritele!

Eesti meistrivõistlused 16.-17.juulil Kadrioru staadionil

N

Kreete Verlin II koht 100m tõkkejooksus (13,98)

Liina Valk III koht 200m jooksus (25,14)

Laura Toom 6.koht 200m jooksus (27,11)

Carmen Silluta 7.koht 100m tõkkejooksus (15,33)

Linda Katariina Grents 8.koht odaviskes (37.56)

Hanna-Friida Konks 9.koht kõrgushüppes (1.55)

M

Tanel Ärm 5.koht 400m tõkkejooksus (55,00)

Jaan Kristjan Kaasik 7.koht 400m tõkkejooksus (58,02)

Harry Martõnov 8.koht 400m tõkkejooksus (58,87)

Gert Glükmnaa 9.koht 400m jooksus (50,32)

Eesti C-klass meistrivõistlused 5.juulil Karksi-Nuias

T

III koht 4x100m teatejooksus (55,67) Sophia Rene Siska, Lana Pihela, Karmen Mikiver, Inkari Karmel Juurikas

Marian Müürsepp 5.koht 100m jooksus (13,90)

Inkari Karmel Juurikas 8.koht 100m jooksus (14,16) ja 8.koht kaugushüppes (4.61)

Lana Pihela 8.koht 200m jooksus (29,60)

Margaret Karp 9.koht 200m jooksus (29,75) ja 9.koht kõrgushüppes (1.35)

Sophia Rene Siska 9.koht 100m jooksus (14,19)

Laura Mõik 9.koht 800m jooksus (2.46,83)

P

Tanel Lampe I koht 100m jooksus (12,58) ja III koht kaugushüppes (4.75)

I koht 4x100m teatejooksus (55,50) Sven-Marti Pajuri, Mathias Hain, Ramon Vilde, Tanel Lampe

Mathias Hain 4.koht kaugushüppes (4.43)

Karl-Enn Pärn 6.koht kaugushüppes (4.36)

Ramon Vilde 9.koht 80m tõkkejooksus (13,16)

Tõnis Lees 10.koht kettaheites (23.03)

Eesti noorsoo, juunioride, A- ja B-klassi meistrivõistlused 1.-3.juulil Rakveres

NN

Berit Betten Naarits 5.koht 100m jooksus (13,36) ja 5.koht kaugushüppes (5.57)

Laura Toom  5.koht 200m jooksus (27,14), 6.koht 100m jooksus (13,41) ja 9.koht kaugushüppes (5.27)

Ene Liis Lisovik 7.koht 200m jooksus (27,39) ja 8.koht 100m jooksus (13,61)

NJ

Kreete Verlin I koht 100m jooksus (12,44) ja I koht 100m tõkkejooksus (14,26)

Hanna-Friida Konks I koht kõrgushüppes (1.69)

Carmen Silluta III koht 100m tõkkejooksus (16,04)

Johanna Liisa Aimla 4.koht 100m tõkkejooksus (18,13)

Linda Katariina Grents 5.koht odaviskes (39.37)

Carmen Silluta 8.koht kaugushüppes (5.19)

Mirjam Toom 9.koht 200m jooksus (28,22)

TA

Liina Valk I koht 200m jooksus( 25,86) , II koht 100m jooksus (12,76), 5. koht kaugushüppes (5.42) ja 5.koht 100m tõkkejooksus (14,95)

Grete Lii Jõgisoo 5. koht 400m jooksus (1.01,16) ja 9.koht 200m jooksus (27,48)

Paula Mõik 7.koht kettaheites (24.97)

Luisa Greta Vilo 8.koht kõrgushüppes (1.50)

Kristiina Krause 10.koht 100m jooksus (13,39)

Kätlin Kruus 10.koht 200m jooksus (27,62)

TB

Marleen Jauk 4.koht kuulitõukes (10.85)

Rhea Kõivutalu 8.koht 100m tõkkejooksus (16,42)

Triine Marie Land 9.koht 200m jooksus (27,93)

Valeria Karoman 9.koht 1500m jooksus (6.04,06)

MN

Tanel Ärm II koht 400m tõkkejooksus (55,95) ja III koht 800m jooksus (2.02,15)

Harry Martõnov 4.koht 400m tõkkejooksus (59,19), 5.koht 800m jooksus (2.07,95) ja 10.koht 400m jooksus (53,95)

MJ

Jaan Kristjan Kaasik III koht 400m tõkkejooksus (58,11), 6.koht kõrgushüppes (1.75) ja 10.koht 110m tõkkejooksus (16,79)

Richard Nõmm 7.koht 100m jooksus (11,77)

PA

Christopher Gregor Toomberg 4.koht kolmikhüppes (11.65)

Kristjan Maripuu 8.koht kuulitõukes (13.21) ja 8.koht odaviskes (49,94)

Jan Hartvig Ruben 9.koht kaugushüppes (6.43) ja 10.koht 400m jooksus (55,21)

PB

Taavi Verbo 5.koht 110m tõkkejooksus (16,11) ja 5.koht kõrgushüppes (1.73)

Keorg Liiv 9.koht 200m jooksus (24,83)

Eesti teatejooksude meistrivõistlused 3.juunil Kosel

N

5.koht 4x100m teatejooksus (48,74) Ene Liis Lisovik, Laura Toom, Liina Valk, Kreete Verlin

M

III koht 4x400m teatejooksus (3.36,28) Tanel Ärm, Harry Martõnov, Martin Truuts, Gert Glükmann

9.koht Väike-Rootsi teatejooksus (2.04,09) Harry Martõnov, Tanel Ärm, Gert Glükmann, Martin Truuts

Eesti noorte teatejooksude meistrivõistlused 29.mail Tartus

NJ

II koht 4x100m tõkketeatejooksus (1.04,35) Johanna Liisa Aimla, Hanna-Friida Konks, Carmen Silluta, Kreete Verlin

TA

I koht 4x100m teatejooksus (49,64) Kätlin Kruus, Grete Ly Jõgisoo, Kristiina Krause, Liina Valk

III koht 4x400m teatejooksus (4.14,22) Kerttu Jänes, Grete Ly Jõgisoo, Kristiina Krause, Fanny Lamp

TB

III koht 3x800m teatejooksus (7.57,75) Ilona Malakhova, Brigitta Lees, Valeria Karoman

PB

III koht 4x100m teatejooksus (48,27) Keorg Liiv, Sander Johan Salu, Andreas Laksberg, Markus-Taiyo Toiger

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.