Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Eesti noorte suvised meistrivõistlused
Järgmine Eelmine

Eesti suvistel noorte meistrivõistlustel võitsid fortislased 18 üksikalade medalit. Lisaks noorte ja täiskasvanute klassis kokku 11 Eesti teatejooksude meistrivõistluste medalit. Allpool on toodud kõikide tulemused, kes saavutasid koha esikümnes. Võistluste protokollid avanevad vajutades võistluse nimele. Palju õnne kõikidele medalivõitjatele ja nende tublidele treeneritele!

Eesti U14 meistrivõistlused 12.juulil Pärnus

T

Maria Elisabeth Viies III koht 100m jooksus (13,56), 4.koht 200m jooksus (28,12)

III koht 4x100m teatejooksus (55,31) Maria Elisabeth Viies, Karmen Mikiver, Marta Huimerind, Lana Pihela

Lana Pihela 5.koht 80m tõkkejooksus (13,02), 8.koht 200m jooksus (28,91)

Karmen Mikiver 8.koht kaugushüppes (4.58)

Marian Müürsepp 8.koht 100m jooksus (14,63)

Marta Huimerind 9.koht 200m jooksus (29,08)

P

Tõnis Lees III koht kuulitõukes (11.54), 4.koht odaviskes (33.38)

Sven-Marti Pajuri III koht 200m jooksus (27,27), 7.koht kaugushüppes (5.00)

Carl Robert Viies 9.koht 100m jooksus (13,79)

Karl-Enn Pärn 10.koht 80m tõkkejooksus (13,72)

Eesti U16, U18, U20, U23 meistrivõistlused 4.-6.juulil Rakveres

U16

T

Triine Marie Land II koht kaugushüppes (5.55), II koht 200m jooksus (26,73), III koht 100m jooksus (12,73)

Rhea Kõivutalu II koht 100m tõkkejooksus (15,72) 5.koht kõrgushüppes (1.56)

Mia Marii Märks III koht kaugushüppes (5.29), 5.koht 100m tõkkejooks (15,95), 6.koht 100m jooksus (13,20)

Anete Randma  5.koht 1500m jooksus (5.32,76), 7.koht 800m jooksus (2.35,88)

Marleen Jauk 5.koht kuulitõukes (11.52)

Kärt Roossaar 6.koht kolmikhüppes (10.28)

Elly Soots 7.koht 200m jooksus (27,92), 8.koht 100m jooksus (13,32)

Laura-Marii Tammiste 8.koht 100m tõkkejooksus (16,71), 8.koht kolmikhüppes (10.17)

Laura Mõik 8.koht 800m jooksus (2.38,07)

Kertu Kallaste 9.koht 200m jooksus (28,42), 9.koht 400m jooksus (1.05,88)

Valeria Karoman 9.koht 800m jooksus (2.39,39)

Sophia Isabella Rooba 10.koht 400m jooksus (1.05,98)

P

Andreas Laksberg III koht 100m jooksus (12,02), 5.koht 200m jooksus (24,68)

Markus-Taiyo Toiger 4.koht 200m jooksus (24,57), 5.koht 100m jooksus (12,05), 5.koht kaugushüppes (5.87)

Märten Tropp 5.koht 300m tõkkejooksus (43,75)

Eric-Richard Pening 9.koht 800m jooksus (2.20,66), 9.koht 1500m jooksus (7.03,74)

U18

T

Paula Mõik 7.koht kettaheites (28.51), 9.koht 100m tõkkejooksus (15,44), 10.koht 200m jooksus (27,65)

Romi Neerot 8.koht kõrgushüppes (1.50)

Luisa Greta Vilo 8.koht kolmikhüppes (10.57)

Laura Maria Haukanõmm 9.koht kolmikhüppes (10.41)

Brigitta Lees 9.koht 300m tõkkejooksus (49,21)

P

Sander Johann Salu I koht 400m jooksus (51,17), 6.koht 200m jooksus (23,29)

Kristjan Maripuu III koht odaviskes (57.20)), 7.koht kuulitõukes (14.42), 10.koht kettaheites (35.24)

Taavi Verbo 5.koht 300m tõkkejooksus (41,95)

U20

N

Liina Valk I koht 400m jooksus (59,62), III koht 200m jooksus (25,65), 4.koht 100m jooksus (12,61), 8.koht kaugushüppes (5.18)

Linda Katariina Grents 5.koht odaviskes (38.72), 7.koht kuulitõukes (9.11)

Kerttu Jänes 5.koht kõrgushüppes (1.55), 9.koht 400m jooksus (1.07,06)

Johanna Liisa Aimla 6.koht 100m tõkkejooksus (17,86)

Kätlin Kruus 6.koht 100m jooksus (13,31), 8.koht 200m jooksus (27,44)

M

Jaan Kristjan Kaasik II koht 400m tõkkejooksus (56,60), 10.koht 400m jooksus (53,91)

Erik Simson  7.koht 800m jooksus (2.08,24), 9.koht 1500m jooksus (4.36,69)

U23

N

Kreete Verlin I koht kaugushüppes (6.17), I koht 100m tõkkejooksus (13,87), II koht 100m jooksus (12,05)

Ene Liis Lisovik 5.koht 100m jooksus (12,93), 7.koht 200m jooksus (27,52)

Celine Kubi 5.koht kõrgushüppes (1.55), 9.koht 200m jooksus (28,97)

M

Harry Martõnov  III koht 400m tõkkejooksus (1.00,62), 6.koht 400m jooksus (56,18)

Eesti noorte teatejooksude meistrivõistlused 3.juunil Valgas

T U16

II koht 4x100m teatejooksus (51,33) Sophia Rene Siska, Mia Marii Märks, Rhea Kõivutalu, Triine Marie Land

II koht 4x100m tõkkejooksus (1.06,10) Rhea Kõivutalu, Laura-Marii Tammiste, Mia Marii Märks, Triine Marie Land

II koht 3x800m (7.48,82) Laura Mõik, Anete Randma, Valeria Karoman

P U16

I koht 4x100m teatejooksus (46,56) Keorg Liiv, Markus-Taiyo Toiger, Andreas Laksberg, Märten Tropp

III koht 3x1000m jooksus (9.18,48) Märten Tropp, Eric-Richard Pening, Andreas Laksberg

T U18

III koht 4x400m Liina Rohtla, Luisa Greta Vilo, Brigitta Lees, Romi Neerot

P U18

II koht 4x100m teatejooksus (45,79) Kristjan Maripuu, Carlos Kroon, Sander Johann Salu, Taavi Verbo

III koht 4x400m teatejooksus (3.39,23) Taavi Verbo, Carlos Kroon, Marko Lillemägi, Sander Johann Salu

N U20

II koht 4x400m teatejooksus (4.19,43) Kätlin Kruus, Liina Valk, Kerttu Jänes, Fanny Lamp

Eesti teatejooksude meistrivõistlused 28.mail Pärnus

N

III koht 4x100m teatejooksus (48,75) Ene-Liis Lisovik, Laura Toom, Liina Valk, Kreete Verlin

M

4.koht 4x400m (3.29,33) Sander Johann Salu, Carlos Kroon, Harry Martõnov, Jaan Kristjan Kaasik

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.