Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Eesti meistrivõistlused
Järgmine Eelmine

Eesti suvistel üksikalade meistrivõistlustel võitsid fortislased 16 medalit. Allpool on välja toodud eri vanuseklasside medalistid ja esikaheksasse jõudnud sportlased.

Eesti noorsoo ja juunioride meistrivõistlused 26.-27.juuni,Rakvere

NJ

Sarah Ellermaa II koht 100m jooksus (12,58), III koht 200m jooksus (25,56)

Annel Kripsaar 4.koht 400m tõkkejooksus (1.08,05)6.koht 400m jooksus (1.02,99), 7.koht 200m jooksus (27,23)

Ene Liis Lisovik 6.koht 100m jooksus (13,23)

Kelli Marie Jaama 6.koht 100m tõkkejooksus (15,62), 8 koht kolmikhüppes (10.39)

Liisi Sagor 7.koht 400m jooksus (1.05,10)

MJ

Marcus Lauri  II koht 400m tõkkejooks (58,27)

Ott Olaf Trink 7.koht kaugushüppes (6.47),  8.koht 200m jooksus (23,90)

NN

Anne Niin III koht 400m tõkkejooksus (1.19,35), 8.koht 400m jooksus (1.10,58)

MN

Tanel Ärm II koht 400m tõkkejooksus (56,95)

Henri Tamm III koht 400m tõkkejooksus (1.02,07)

Aleksander Gustav Tõnisson 6.koht 400m jooksus (53,61)

Eesti A- ja B-klassi meistrivõistlused 9.-10.juuli, Võru

TA

Kreete Verlin I koht 100m jooksus (12,57), I koht 200m jooksus (25,93), III koht kaugushüppes (5.57)

Carmen Silluta I koht 100m tõkkejooksus (15,05), 6.koht 200m jooksus (27,17)

Rael Kalda II koht vasaraheites (46.25)

Hanna-Friida Konks II koht kõrgushüppes (1.67)

Marika Pajula 4.koht teivashüppes (2.70)

PA

Jaan Kristjan Kaasik 6.koht kõrgushüppes (1.83)

TB

Fanny Lamp I koht 800m jooksus (2.28,39), 6.koht 200m jooksus (27,31)

Marianne Purru I koht 200m tõkkejooksus (31,03)

Liina Valk III koht 200m jooksus (26,37), 4.koht 100m jooksus (12,87), 5 koht kaugushüppes (5.31)

Romi Neerot 6.koht 800m jooksus (2.38,60), 7.koht 400m jooksus (1.04,45),

Carina Pullerits 8.koht kettaheites (29.63), 8.koht kuulitõukes (9.29)

PB

Jan Hartvig Ruben 4.koht 400m jooksus (56,94), 8.koht 200m jooksus (25,15)

Erik Simson 5.koht 2000m jooksus (6.50,73)

Martin Täht 6.koht 110m tõkkejooksus (16,03)

Eesti meistrivõistlused 02.-03.08, Tallinn

N

Kreete Verlin III koht 200m jooksus (25,67), 5.koht 100m jooksus (12,58)

Elene Viikmann 4.koht kaugushüppes (5.97), 6.koht 100m jooksus (12,60)

Sarah Ellermaa 7.koht 100m jooksus (12,64)

Helina Kurist 8.koht 800m jooksus (2.33,03)

M

Tanel Ärm 5.koht 400m tõkkejooksus (55,63)

Gert Glükmann 6.koht 400m jooksus (49,86), 8.koht 200m jooksus (22,54)

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.