Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Treenerid

Kerli Järve õppe-treeningtööjuht, kergejõustikutreener aastast 2001, EKR6 vanemtreener, kerli@skfortis.ee

+ 372 51 74 241

Krista Valgepea kergejõustikutreener aastast 1974, EKR6 vanemtreener, valgepea@hotmail.com

+ 372 56 48 3200

Piret Tamm kergejõustikutreener aastast 1990, EKR6 vanemtreener, pirett@gmail.com

+ 372 52 56 906

Krete Pappel kergejõustikutreener aastast 2010, EKR5 treener, pappel.krete@gmail.com

+ 372 53 45 0898

Egert Miljan kergejõustikutreener aastast 2011, EKR5 treener, egert.miljan@gmail.com

+ 372 50 88 692

Margit Randver kergejõustikutreener aastast 2006, EKR5 treener, margit.randver@gmail.com

+ 372 51 36 363

Kristi Kiirats kergejõustikutreener aastast 2006, EKR6 vanemtreener, kiirats@hotmail.com

+ 372 56 600 110, lapsehoolduspuhkusel

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.