Talvepidu 2011
Olümpiavõitja ja sõnameister Gerd Kanter
Spordikool

Spordikooli missioon

Spordikooli visioon

Spordikool Fortis on 2009.a. Haridus- ja Teadusministeerumi poolt kinnitatud õppekava alusel tegutsev erahuvikool, mis kasvas välja samanimelisest 2006.a. loodud spordiklubist.

Fortis on viimaste aastate jooksul teinud märgatava arenguhüppe, kasvatades treenerite ja õpilaste arvu varasemaga võrreldes rohkem kui 50%.

Hetkel treenib Spordikoolis Fortis üle 300 õpilase ning treeninguid viib läbi 6 treenerit. Kolmele treenerile on omistatud IV, kahele treenerile III ning ühele treenerile II kategooria treeneri kutsekvalifikatsioon. Lisaks omab üks treeneritest ka IAAFi I taseme lektori kvalifikatsiooni.

Üleeestilises kergejõustikuga tegelevate spordiklubide ja – koolide arvestuses on Fortis esimese kolmandiku seas ning pürgib üha kõrgemale.

Treeningpaikadena kasutame peamiselt Kadrioru ja Kalevi staadionit, Tallinna Spordihalli ja Lasnamäe Kergejõustikuhalli, Audentese Spordibaasi, Mustamäe ja Kesklinna koolide võimlaid ning ujulaid.

Peamisteks laagripaikadeks oleme siiani valinud Kurgjärve Spordibaasi, Kallaste Turismitalu Padisel ja Kloogaranna Noortelaagri. Samuti on laagreid läbiviidud Kohila, Kärdla ja Mäetaguse koolimajas ja staadionil.

Parimad võistlussportlased on saanud võimaluse osaleda välislaagrites nii Portugalis, Hispaanias kui ka Rootsis.

Spordikoolil on väljakujunenud oma traditsioonid:

  • jõuluvõistlus, millest võtavad osa kõik spordikooli õpilased
  • talvepidu, mis leiab aset jaanuaris. Üritusest võtavad osa kõik spordikooli õpilased ja treenerid ning toimub aasta parimate autasustamine
  • Fortise ja Nõmme Kergejõustikuklubi väikelaste kevadine sõpruskohtumine

Spordikool Fortis peab tähtsaks oma sportlaste, töötajate ja ka kolleegide spordialaste teadmiste tõstmist ning üldist enesetäiendamist. Sellest tulenevalt viime läbi vastavaid koolitusi.

Jälgi meid
OÜ Spordikool Fortis © 2010. Kõik õigused kaitstud.
info@skfortis.ee
OÜ Spordikool Fortis, Pärnu mnt. 139E Tallinn 11317, + 372 51 74 241
1.septembrist 2010 1.septembrini 2011 aitas OÜ-l Spordikool Fortis luua kodulehte ja soetada põhivara Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.